חינמי / בלוגים / סדרות לצפייה ישירה, פרקים מלאים

תאג"ד עונה 2 פרק 1 - הפרק המלא לצפייה ישירה

אורלי חיון | סדרות לצפייה ישירה, פרקים מלאים | 19/04/20 , 05:19 | 64

תאג

תאג"ד עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

 

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירהעומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ך כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה.

תקציר תאג"ד עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו…אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד עונה 2, בכיכובם של דניאל ליטמן, תומר קפון (דניאל), דניאל גל (רותם), שירה נאור (ליה), אור אדרי (בן לולו), תום גרציאני (איתן), רעות אלוש (שירלי), דין מורשינקוב (פולצ'ק) ושחקנים נוספים, מספרת את סיפורם של החובשים בגדוד 33 של הצנחנים, שחושדים בהתרחשות לא חוקית בפלס"ר ומסתבכים בניסיון לחקור את הפרשה תוך כדי תעלולים מסוכנים.