חינמי / בלוגים / צהובון - רכילות

מגי טביב תוקפת את ישראל אוגלבו לאחר שהוא אמר בראיון שקארין סנדל היא החיים אמתיים

רוני אלפרוני | צהובון - רכילות | 15/07/19 , 05:09 | 3722

מגי טביב תוקפת את ישראל אוגלבו לאחר שהוא אמר בראיון שקארין סנדל היא החיים אמתיים

אחרי הראיון של ישראל לגיא פינס שבו הוא אמר
"עם קארין אלה החיים האמיתיים", הצהיר כשנשאל על האקסית הטרייה. "זאת זוגיות מאוד אוהבת ומעניינת שהייתה לנו, אבל לפעמים דברים טובים נגמרים, אין מה לעשות".מי שאכלה סרט שוב היא מגי תביב שתקפה אותו באינטסגרם בעקבות הראיון

"ישראל אוגלבו היקר, הפוסט הזה מוקדש לך (בטוחה שהוא יגיע אלייך כמו גל בים)", פתחה את הפוסט. "שנה שאני מניחה יד על הפה ומפאת הכבוד אלייך כבן אדם לא פותחת את מה שהיה. הרי בינינו, רק שנינו בקיאים בדברים שנאמרו 'בחיים האמיתיים' ובהתנהגות הבזויה שלך בהתאם. 
"תהיה רגוע. לא אלכלך עליך כי מסתבר שאתה עושה את זה מספיק בזכות עצמך. רק אשגר מכאן מסר אחד ברור. את השם שלי תשאיר מחוץ למגרש שלך, למרות שכמו שאני רואה - הוא משחק לך חזק על הלשון.
"תודה לפינס האהובים על הבמה המקסימה. ולכל הנשמות הטובות שיטרחו להגיב. תתקדמו. אני לא הכתובת",
 
 
הפוסט, כצפוי, זכה תוך זמן קצר לאלפי לייקים ועשרות תגובות, שניתן היה לחלק כמעט לחצי: הגולשים שתמכו באופן כמעט מוחלט בטביבי וחיזקו את ידיה, ואלה שדווקא בחרו לצאת נגדה במילים קשות.
 
"שנה שלמה לא הזכיר את השם שלה בניגוד אליה... גיא פינס דיברו על הקעקוע שהיה לו והוא ענה יפה מאוד. חיה בסרט מלכת הדרמות", זעמה גולשת אחת,. "מה הקשר. הוא לא אמר אמר עלייך כלום יא חצופה", כתבה אחרת ו"הלוואי היה לך מאית מהכבוד והבגרות שיש לו", "תפסיקי לדחוף את השם שלך בכח לאנשים שנמנעים מלהזכיר אותו בכל הזדמנות שיש. תטפלי בעצמך כבר", סיכמו גולשות עצבניות נוספות. 

הצטרפו לקהילות שלנו בפורום