חינמי / בלוגים / חדשות מוזרות מעולם

ירד 100 קילו והיום הוא נראה כך

רוני אלפרוני | חדשות מוזרות מעולם | 05/07/20 , 01:17 | 5047

"החלטתי לשנות את אורח החיים שלי כי שנאתי את מה שנהיה ממני": חייל מארינס אמריקאי חשף את המהפך הגופני המדהים שלו, במהלכו הוא השיל יותר ממחצית ממשקל גופו.

אדן פרסקוט, בן 25 מטוסון שבאריזונה, מספר כי הוא תמיד התמודד עם משקל עודף בצעירותו – אבל המצב החמיר במיוחד אחרי שאביו הלך לעולמו, ואחרי שסיים את לימודי התיכון, הוא נהג לפרק את כאבי האובדן על מותו אביו עם מזון – ספציפית ג'אנק פוד.

"הייתה תקופה שכל מה שאכלתי היה טייק אווי או אוכל שקניתי בתחנות דלק", סיפר בריאיון לכלי תקשורת מקומי. "אני מדבר על כל הג'אנק שאפשר לתאר: פיצות, המבורגרים, צ'יפס, הכל. בשיא השפל שלי הייתי יכול לשתות 11 ליטר של קולה ביום אחד". באותם ימים, המשקל שלו הגיע ל-208 ק"ג, והשיא מבחינתו היה כשהוא לא היה מסוגל לקשור בעצמו את נעליו.

פרסקוט מספר שנקודת המפנה הגיעה מבחינתו אחרי שנתקל בתמונה מאוד לא מחמיאה שלו: "ידעתי שאני מתנפח, אבל לא הייתי מודע לזה שאני עצום. באותו רגע החלטתי שאני לא רוצה למות בגיל 40 וחוללתי מהפך בחיי".

השינוי המשמעותי הראשון בחייו היה לצמצם את הצריכה הקלורית שלו. פרסקוט מספר שהוא עבר לדיאטה של 1,200 קלוריות, ביום ותוך שנה השיל 50 ק"ג בלי בכלל להתאמן.

מאוחר יותר הוא התחיל באמת לשלב אימוני כושר באורח החיים שלו, אשר הובילו אותו להשיל עוד 50 ק"ג ממשקל גופו – ובשלב הזה, הוא כבר סימן לעצמה מטרה חדשה: ללכת בדרכו של אביו ולהצטרף לחיל הנחתים האמריקאי.

ביולי 2019, אדן סיים את מסלול האימונים של המארינס אחרי שהצליח להשיל יותר מ-100 ק"ג. "באותו קיץ הייתי רזה יותר מאי פעם, אחרי שעברתי לדיאטת בודיבילדרים", אמר. "אני לא חושב שאי פעם הייתי יותר בכושר". בשנה הבאה, כך הוא מספר, הוא מתכנן לעבור ניתוח להסרת העור העודף שנותר לו מאז המהפך

"אנשים אומרים לי שאני צריך להיות גאה בהישג שלי, אבל האמת היא שאני מתבייש שנתתי לעצמי להגיע לנקודה אליה הגעתי. אני מאוד גאה בכוח הרצון שלי והמוטיבציה שלי לשנות את מי שהייתי. כיום אני שמח יותר מאי פעם ואני רוצה לחשוב שאבי מתגאה בי מאוד", הוא מסכם.