חינמי / בלוגים / חדשות מוזרות מעולם

הרופאים אמרו לה שהיא המקרה הכי חמור של אקנה

רוני אלפרוני | חדשות מוזרות מעולם | 27/08/19 , 02:14 | 5337

צעירה בריטית שהחלה לסבול ממקרה חמור של אקנה בתחילת שנות ה-20 שלה, ניסתה לעשות הכל כדי לטפל ולהסתיר את הבעיה - עד שהבינה שרופאים חושבים שהיא המקרה הכי גרוע של אקנה שהם אי פעם ראו ושעדיף לה לאמץ את המראה שלה מאשר להילחם בו

הרופאים אמרו לה שהיא המקרה הכי חמור של אקנה

אמילי קיל חשבה שהחלק הכי גרוע בגיל ההתבגרות מאחוריה, עד שפתאום - דווקא בשנות ה-20 המוקדמות שלה -היא החלה לסבול מאקנה חמורה.

"אני מפתחת פתאום ציסטות גדולות מתחת לעור במקביל לפצעונים רגילים, הם יכולים להיות אדומים מאוד וכואבים מאוד", סיפרה אמילי בריאיון ל-Barcroft Tv. הבריטית מפורטסמות' אמרה כי לאחר שהלכה למספר רופאים היא גילתה שהיא סובלת מסיסטיק אקנה, הביטוי הכי חמור של הדלקת שכמעט כל מתבגר מכיר.

הרופאים אמרו לה שהיא המקרה הכי חמור של אקנה

"פעם אחת הלכתי לרופאה והיא פנתה לאבי ואמרה לו 'טוב, יש לה את העור הכי נורא שאי פעם ראיתי', אני יודעת שמצב העור שלי רע אבל העובדה שמישהו אחר אמר שזה עד כדי כך רע, גרם לי להבין שזה רציני", סיפרה.

הרופאים אמרו לה שהיא המקרה הכי חמור של אקנה

אמילי ניסתה כל שיטה אפשרית כדי להילחם באקנה, בין היתר בעזרת שתיית שייקים בריאים מסלרי בכל בוקר, דיאטה נטולת גלוטן, דיאטה נטולת סוכר, מדיטציה, יוגה, טיפולי לייזר וטיפולי פנים למיניהם - אבל שום דבר לא עזר.

למעשה, כאשר השיגה במקביל עבודה כמנהלת סניף חדר כושר, האקנה שלה החמירה רק משום שהיא הרגישה שכולם שופטים אותה לפי המראה שלה וחושבים שהיא חיה אורח חיים שאינו בריא.

בצעד אמיץ ביותר, אמילי הרגישה שנמאס לה והיא החליטה לפרסם לראשונה ובלי פילטרים תמונת פנים שלה באינסטגרם. היא הופתעה לגלות תמיכה מדהימה מצד אלפי גולשים, שעודדו אותה ושיבחו אותה על החשיפה.

לאחר שהבינה כמה היא חזקה, אמילי השלימה עם המראה שלה והחליטה לאמץ אותו באהבה במקום להילחם בו. עכשיו, בגיל 25, היא חווה שיפור גדול לא רק במצבה הנפשי ובביטחון העצמי, אלא גם במצב העור שלה.

לשמחתה, היא הרבה יותר מתרגשת מהדבר הראשון.