חינמי / בלוגים / האח הגדול עונה 2 ברשת

הבית עולם בלהבות צעקות מכל עבר ניר על אסיף גדי על ניר ליאור על האסיף

רוני אלפרוני | האח הגדול עונה 2 ברשת | 05/02/20 , 05:02 | 2888

חגית מצטרפת באיחור לישיבת התקציב, ושמה לב שלא הזמינו מרכך לשיער. בזמן שליאור וגדי נכנסים לחדר האח עם התקציב המוכן, מתפתח ריב בין חגית לאמלי על המרכך שחסר. ניר ואמלי כועסים על חגית שהיא לא יכולה לכעוס על התקציב אם היא לא לקחה בו חלק.

בחצר, ירדן משתפת את גדי שהריב אתמול עם ניר הצחיק אותה. הם צוחקים על ההתנהגות הילדותית של גדי כלפי ניר במהלך הריב. הם שרים שירים שהזכירו לירדן את האהבה הראשונה שלה, והיא משתפת בסיפור עליו.

אסיף ואמלי דנים במשימת "קרב החתולים", ותוהים לעצמם האם המשימה נעצרה באמצע בשל הריבים שהתפתחו בבית והרמות הנמוכות שהגיעו אליהם, או שהיא פשוט הסתיימה.

אדם מוציא אריזות ריקות מפח האשפה שבמטבח ומתעצבן על התנהגותם של הדיירים. הוא מחפש מי מהדיירים עשה זאת, ומעיר להם שאלה פסילות שמביאות אותם לתקציבים דלים. בבית, מתנגן השיר "הכל יהיה בסדר" של מופע הארנבות של ד"ר קספר שמעלה במעט את מצב הרוח של הדיירים.

רונן מעביר ביקורת ליוסי על ההתנהגות של גדי אתמול. הוא אומר לו שאם הוא יושב איתו כל היום, שילמד אותו להתנהג. יוסי מעדיף לקרוא לגדי לשיחה. גדי מגיע ומתחיל ויכוח. גדי קורא לרונן סכסכן, רודף מלחמות ומצית ריבים בבית.