חינמי / בלוגים / האח הגדול עונה 2 ברשת

רונן מספר לדיירים מה היה בפגישה עם הבת שלו וגרום להם להתפרק

רוני אלפרוני | האח הגדול עונה 2 ברשת | 30/01/20 , 08:43 | 1679

רונן חוזר לבית האח והדיירים מחבקים אותו ומתאספים סביבו בשביל לשמוע איך הרגיש כשפגש את בתו. הוא מספר ששניהם התחבקו ובכו. היא ראתה אותו בתוכנית כשהוא דיבר עליה וזאת הייתה הפעם הראשונה שהיא שמעה את כל מה שעבר. היא אמרה לו שלא רצתה לדבר איתו בלי לחכות שייצא מבית האח הגדול, והיא זו שיזמה את הגעתה לבית. היא אמרה שהיא נפגעה ממנו ושהיא שמעה בפעם ראשונה את הסיפור שלו כשדיבר עליו בבית. הוא התנצל ואמר שכעת הוא אבא טוב ושהוא רוצה לכפר על הכל. הוא הבטיח לה שהם יפגשו כשהוא ייצא מהבית. במהלך המפגש, התנגן ברקע השיר "אבא" של אביתר בנאי ושניהם התרגשו. הוא מוסיף שאתמול בתו דיברה עם אשתו וסיפרה לה שהיא תכנס לבית. ירדן טוענת שהוא לא צריך לקנות אותה בכסף, אלא באהבה וביחס.

רונן מספר לאסיף על הקושי שבסיום השיחה איתה: "פתאום בבום זה נקטע, רציתי שימשיך". אסיף אומר לו בתגובה: "דווקא לדעתי הגבלת הזמן הייתה בריאה, תדברו על הכל בחוץ".

אדם שואל את רונן: "איפה ההורים שלך היו בכל הגידול שלה? בכל זאת זו הנכדה שלהם". רונן מסביר לו שבהתחלה הם היו מדברים איתו על זה, וכשהבינו שאין לו כל עניין בכך הם היו מבקרים אותה מבלי לומר לו. רונן ממשיך ומספר: "גם לבת המצווה שלה לא הגעתי, משתי סיבות - לא היו לי את האמצעים להגיע, ובנוסף היה מישהו אחר שמילא את תפקיד האבא בחייה. לא רציתי להפריע".

ירדן מספרת לרונן שבזמן הפגישה שלו היא מיררה בבכי: "כל האיפור ירד לי על הפרצוף, ידעתי כמה זה חשוב לך".

בינתיים בחדר השינה, תקוה הושפעה מביקורה של בתו של רונן, ונזכרת בעצמה באביה. תקוה מדברת עם ליאור על כך שגם היא ננטשה על ידי אביה ושהיא מרגישה שהדבר פגע בה בחייה. ליאור אומר לה בתגובה: "את אישה חזקה עם דירה, את מנהלת מסעדה, מרשה לעצמך לטוס לחו"ל מתי שאת רוצה. תתרכזי במה שטוב לך". תקוה בתגובה אומרת לו: "אני פשוט מקנאה ברונן שחווה את הרגע הזה".