חינמי / בלוגים / האח הגדול עונה 2 ברשת

אמילי צורחת על ליאור ואז מתלוננת משתיקים אותי כי אני אישה

רוני אלפרוני | האח הגדול עונה 2 ברשת | 29/01/20 , 11:50 | 2107

רוב הדיירים מתאספים בסלון ומנהלים דיון על רשימת התקציב. אדם חושב שצריך להזמין יותר אוכל ופחות סיגריות, אך אסיף וליאור אומרים לאדם שהוא אוכל יותר מכולם, ולכן הוא לא יכול למתוח ביקורת על המעשנים. אדם משיב שזו המלחמה שלו וזה מה שהוא מאמין בו, ואסיף אומר לו שהוא לא מתחשב באוכל, ולכן הם לא מוכנים להתחשב בו.

הטונים עולים, ואמלי כועסת על ליאור. ליאור מבקש מאמלי שלא תצעק עליו, אבל היא לא נרגעת וממשיכה להתעצבן. ליאור מתעצבן עליה בחזרה ואומר לה שלא תפנה אליו יותר: "אני איתך סיימתי". אמלי קמה בזעם ויוצאת החוצה. ניר אומר שהוא חושב שהעובדה שחצי מהמעשנים לא יושבים בוויכוח הזה מדברת בעד עצמה: "אני לא מקבל את זה שהמעשנים יושבים שם, רק כי הם יודעים שיקבלו סיגריות ויהי מה". הישיבה מסתיימת, וניר נכנס לחדר וכועס על חגית שלא לקחה חלק בישיבה.

אמלי יוצאת לחצר ומספרת לרות מדוע כעסה על הדיירים: "לא ייתכן שיושבים שם שבעה גברים ואני האישה היחידה שמשמיעה קול, והם משתיקים אותה. אני לא באתי לפה להיות עקרת בית".

הרוחות בבית עדיין סוערות.

ליאור ותקוה בסלון. הוא מספר לה על הריב עם אמלי: "זה היה קיצוני איך שהיא דיברה אליי, יצאו לה ורידים מהמוח". הם ממשיכים לדון על התקציב ולא מגיעים להסכמה בנושא הסיגריות. ליאור אומר שאם הם יישארו בית רק של מעשנים, לא יהיה להם אוכל.

ליאור יוצא לפינת העישון. אסיף אומר לו שהמשפט שאמר לאמלי היה תוקפני, גם אם הוא צודק. בהמשך השיחה, ליאור מספר שבהתחלה הוא ממש התחבר לחגית, בגלל שהם נכנסו לבית האח אחד אחרי השני, אבל נפגע ממנה מאוד כשהיא קראה לו אפס. אסיף אומר לו שהוא לא צריך לקחת את זה קשה כל כך.

אמלי יוצאת החוצה בוכה והיא מתנצלת בפני ליאור שצעקה: "כולם שם צעקו, הרגשתי שאם לא אצעק – לא ישמעו אותי". גם ליאור מתנצל על איך שדיבר. הם מסיימים את השיחה באווירה מפוייסת ואומרים שהם אוהבים אחד את השנייה. אמלי אומרת שכלום לא ישבור אותה, גם לא משימות או מחסור באוכל ובסיגריות, אבל היא לא יכולה לשאת זלזול וחוסר כבוד. הדיון על הסיגריות ממשיך וליאור אומר שיוסי יקבל כמה קופסאות שירצה, לא משנה מה התקציב שיקבלו.