חינמי / בלוגים / האח הגדול עונה 2 ברשת

פיצוץ מטורף בין רונן ואסיף שאסור לכם לפספס

רוני אלפרוני | האח הגדול עונה 2 ברשת | 28/01/20 , 05:12 | 6957

רונן לוקח את אסיף לשיחה ושואל אותו למה אמר לליאור שהוא לא בסדר כי הוא מדבר עם רונן, על אף שרונן פגע בליאור. אסיף משיב: "אני אמרתי לליאור שהוא לא יכול להגיד דברים על בן אדם, ואז להיות חבר שלו". רונן עונה שזה בדיוק כמו להגיד לדייר שזה לא בסדר שהוא מדבר עם דייר אחר. אסיף לא מסכים ומזכיר לרונן את הריב שלהם, בו לפי אסיף, כל הבית עמד לצידו של אסיף. רונן: "אני כבר התנצלתי בפניך, אתה אומר שאתה איש של שלום, אבל אתה לא מוכן לסלוח לי". אסיף עונה שהוא לא סולח לכל בן אדם: "יש דברים שאין עליהם מחילה, אתה מכיר אותי ויודע שזה יושב לי בדיוק על המקומות ששוברים אותי".

רונן שב ומתנצל על הדברים שאמר אז לאסיף בזמן הוויכוח ביניהם, אבל אסיף מסרב לקבל את התנצלותו בטענה שרונן לא באמת מתנצל ולא מתחרט על מה שאמר לאסיף. רונן: "אני אומר את האמת שלי, כולם פה יודעים את זה". אסיף מתחמם ואומר לרונן שהוא עובר בין כל הדיירים ואומר להם שהם החברים הכי טובים שלו בבית, אבל אסיף לא קונה את זה. רונן, מנגד, אומר שהוא לא פגע באיש בבית הזה והוא שלם עם הדרך שלו. הוא מוסיף: "רצית לפוצץ בנאדם כי זה נוח והיית צריך מישהו ליפול עליו", אך אסיף משיב: "עליך אני יכול ליפול? אתה בחור חזק, למה שאפול דווקא עליך?"

תקוה מצטרפת לפינת העישון ומתערבת בשיחה. היא אומרת לרונן שהוא לא רואה את התמונה: "אני תפסתי ממך גבר, אבל שיחקת כמו ילד קטן. אדם בעצמו אמר לי שאתה עושה לו פרצוף כשהוא מדבר איתי". רונן מתעצבן מהאמירה ומבקש מאדם, שנמצא בבריכה, להתערב לטובתו. אדם מודה שאכן אמר לתקוה שעשו לו פרופים, אבל שזה היה בעבר וכבר לא רלוונטי.

הריב מתלהט ורונן ואסיף עומדים אחד מול השני וצועקים. אסיף אומר לרונן שהוא שקרן ולא אמיתי, ורונן משיב לו שאסיף הוא שקרן וסכסכן: "אתה חי בסרט, יום יבוא וכולם יגלו את האמת עליך".

בינתיים בחדר השינה, ירדן משועממת ומחליטה לאסוף את הדיירים ולשחק "אמת או חובה". היא יוצאת החוצה ומגלה שרוב הדיירים מתקבצים בפינת העישון ומקיפים את רונן ואסיף, שממשיכים לריב.