חינמי / בלוגים / האח הגדול עונה 2 ברשת

אסיף שוב מתפוצץ על אורן חזן! רק שהפעם אורן הוציא אותו כל כך קטן שאסיף מהלם התחיל לדבר שטיות

רוני אלפרוני | האח הגדול עונה 2 ברשת | 09/01/20 , 12:58 | 7983

אורן מצטרף לשיחה בחצר שהופכת לריב בין אסיף לאורן, אסיף אומר לאורן שיעזוב את רות וילך מהחצר, אורן מתעקש ונשאר בחוץ ואסיף ממשיך לצעוק עליו ואומר: "לא רוצה לשמוע אותך אחרי כל מה שאתה מלכלך עליי מאחוריי הגב". אורן מצידו מאיים על אסיף ואומר לו: "אני אספר לדיירים הכל עליך". אסיף לא מתרגש ואומר לו שהוא מוזמן לספר. אסיף ואורן מחליטים לשבת לשיחה על מנת להלבין את העניינים ביניהם. אורן מתחיל ואומר לאסיף: "בן אדם נפגע מאנשים שאכפת לו מהם". אורן מסביר שכאשר ראה את אסיף שמח לראות איתו חבר בבית, ועם הזמן התאכזב מההתרחקות ביניהם. אסיף מגיב ואומר: "אמרת לאנשים שאכלתי לך מכף היד, שהצלת אותי". אורן לא מסכים ומתקן: "הסיפור היחיד שאני עומד מאחוריו הוא הסיפור שהמנהל הקודם שלך התקשר ואמר לא לקבל אותך, ואני קיבלתי בכל זאת". אסיף שמתעצבן עונה לו בתגובה: "מי אתה שתציל אותי?".

אורן ואסיף לא מצליחים להגיע לעמק השווה וממשיכים לריב. אורן אומר לאסיף: "באתי לשיחה כי ריחמתי עליך, אל תדבר איתי יותר". אסיף אומר לו שהכי קל לקום וללכת והם ממשיכים להתווכח. אורן ממשיך במילותיו ואומר לאסיף: "אתה מקנא בי, אני מגמד אותך" אסיף בתגובה עונה לו: "הפחד הכי גדול שלי זה להיות אתה". אורן מסיים את השיחה והולך לישון,  וכך השיחה שהייתה אמורה להשלים בין אסיף לאורן, רק החריפה את גודל הפיצוץ ביניהם.

לאחר השיחה הארוכה כל דיירי הבית מלבד ניר ואסיף כבר ישנים, ואסיף יוצא להרגע עם עצמו לסיגריה בחצר. ניר יוצא החוצה לנסות לעודד את אסיף וביחד איתו סופרים את הימים ליציאתו של אורן מהבית. אסיף אומר לניר שאסור לו להיות בטוח שאורן באמת יצא לאחר שבוע בלבד בבית האח הגדול. אסיף וניר מסיימים את שיחתם ומצטרפים לדיירי הבית לשינה.